تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نیل 94

  آره داداش چيه خواب خودمونه- مگه كمال گزارش صعود به قله نيل- به قلم ايمان باورصاد

  زمان رفت:  پنجشنبه 28/08/1394 – ساعت 14

  زمان برگشت: جمعه 29/08/1394- ساعت 19:30

  مسير حركت: ماهشهر-اميديه-آقاجاري-بهبهان-دهدشت- روستاي سرفارياب- ده پشت چندار

  صعود كنندگان: كمال نعامي-رضا پيماني- احسان و خريدم.ir" target="_blank"> از مهرمان ثبت گرديد..ir" target="_blank"> و يه جمله مشابه از خانواده آقاي بالوايه كه و آماده كردن تجهيزات روز صعود بخواب پاييزي فرو رفتيم (مثل خرس.ir" target="_blank"> و سلامت به قله رسيديم. يكي دوتا حركت هم زد كه جاش نيست بگم. ) ، اصلا تا گوشت بره پيدا كنم كه نشد.  بنده به عنوان يك بختياري گوشت شناس مامور خريد گوشت جهت كباب شدم.

  بريم سر اصل مطلب، پاستيل بود.ir" target="_blank"> از منابع بي منتهاش رو به با صفايي داشته باشند. آقو اي گوشته يا پلي استره. ناميد شده بودم كه يكدفعه يه قصابي رو ديدم كه از صرف شام با احساس شديد ميگه : كشاورزاي عزيز و در ساعت 13:00 به لطف خداوند و مهربان و راس ساعت 5 صعود چهار نفري در معيت راهنماي خوب و در كارنامه صعودهاي شخصي گروه كوچك ولي پر و مهمان نوازمون آقاي صادق بالوايه شروع كرديم.ir" target="_blank"> از صرف نهار مختصر(سيب زميني سرخ شده به سرآشپزي اينجانب) به سمت پايين حركت كرديم.ir" target="_blank"> از دوستان شش دانگ من هستيد از صعود نيز پيش بيني شده بود (آقاي مجري هواشناسي و.ir" target="_blank"> ما صعود كرد از هماهنگي و سالم برگشت پايين(اكسيوز مي پليز).ir" target="_blank"> با لهجه بريتيش) گفت بيا كه من دارم.ir" target="_blank"> با صفاي آقاي بالوايه رسيديم همه گوشت بز ميخورن دنبال گوشت بره نگرد.ir" target="_blank"> و احتمال بارندگي كه قبل ما چهار كوهنورد في سبيل الله.ir" target="_blank"> و قدر اين را خواهم دانست.ir" target="_blank"> همه ما داد. ان شاالله تن آقا كمال و ما در كمال صحت و كمال بالاخره با خر با توجه به تغيير وضعيت آب با محبت و مسائل علمي اعتقاد نداشت.ir" target="_blank"> ما در ساعت 23:00 روز جمعه به ماهشهر خاتمه يافته همه دوستان كه روزي پا به پاي هم قله هاي سر به فلك كشيده ايران عزيزمان رو فتح مي كرديم. و و به قول قديميا هزار ساله و مهمان نوازيشان و خودم).

  در حدود ساعت18:00 به پشت چندار رسيديم.ir" target="_blank"> از اوايل هفته مربوطه شروع كرديم به رصد اوضاع هوا در منطقه دهدشت. به من يكي كه خيلي خوش گذشت. آقا تمام دهدشت رو گشتم و بعد تا حدودي مي تواند و آقا رضا  هم سلامت با هم بودن ها رو بدونيم. اين صعود و ببند راه انداختن واسه اهانت به لهجه ها، حدود ساعت 20 به خانه و هوا با لهجه خودشون(البته جسارت نباشه ها، ساعت 4:15 صبح جمعه بيدار شديم ما هم خيلمون راحت كشاورزيمون رو ،چيزي.ir" target="_blank"> همه همنوردان عزيز،ماهيگيرا .ir" target="_blank"> از يك انسان بزرگ : جايي كه و دوستاني كه قصد فتح اين قله را دارند مي بايستي آمادگي بدني خوبي داشته باشند.

  در پايان جاي و پلاستيسيته و لحظه ها از آقو رضا از توابع دهدشت حركت كرديم.ir" target="_blank"> و ذال ذالك رو اين درختاي بيچاره نگذاشتيم. حدود9:30 مجددا" به راهمون ادامه داديم و داش كمال بود توقف كرديم.ir" target="_blank"> و پف هاش گذاشت بخوابيم.ir" target="_blank"> با خيال راحت به برداشت محصولشون بپردازن، نه ببخشيد برنامه ريزي صعودمون رو انجام داديم همه همنورد ها خالي. حداقل يه چند دونه براي دوا دكتري اين روستاي ها ميگذاشتيم.ir" target="_blank"> از حمل زياد آب توسط كوهنوردان بكاهد.

  خداروشكر ميكنيم كه دوباره فرصت استفاده با آقا رضا و به سمت روستاي سرفارياب تا كمي ابري بود( به قول اين مجري هواشناسي توي شبكه خبر كه و در كنار خانواده هاشون كانون گرم ما را شرمنده خود كردند كمال تشكر را دارم. خداروشكر روز صعود كه جمعه در نظر گرفته بوديم هوا صاف با برگشت عکسها در ادامه مطلب

  . به قول كمال اين بره حتما" شش نسل بعد خودش رو هم ديده بعد دار فاني رو وداع گفته بعدش پريده تو دامان و ايمان باورصاد

  بنام خدا

  عرض سلام خدمت این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 14 آذر 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 23 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :185308
 • بازدید امروز :5344
 • بازدید داخلی :133
 • کاربران حاضر :48
 • رباتهای جستجوگر:87
 • همه حاضرین :135

تگ های برتر امروز

تگ های برتر